NAUKA JAZDY TURBO

kluczyk ...spełnij swoje marzenie i przekręć kluczyk ze swoim prawem jazdy! b ...znami łatwo i szybko zdasz ezgamin! c ...ciężkie pojazdy, lekkie egzaminy na prawo jazdy! a ...poczuj prawdziwą wolność na motorze! d ...to właśnie dzięki Tobie przyszli pasażerowie poczują się bezpiecznie!

.

Rozpoczęcie kursu prawa jazdy!

.

Zapisy: telefoniczne w godz. 13-19


E-lerning, podręcznik oraz wszystkie testy GRATIS!!!

Kurs teoretyczny nawet w 2 dni !!!

 


grafika

Co nowego?

Zobacz jak wygląda egzamin na placu manewrowym na kat. A !!! 

 


 

czytaj więcej

 

grafika

Dlaczego my?

OSK Turbo to gwarancja profesjonalnego i bezstresowego szkolenia w miłej atmosferze!
czytaj więcej

Kat. A

 /cennik oraz promocje dostępne tutaj/

 

Posiadanie kat. A uprawnia do jazdy:

a) motocyklem (dowolnym),

b) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM

Wymagania:

  • 20 lat — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,
  • 24 lata — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2.
  • kurs nauki jazdy można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku
  • odpowiedni stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem lekarskim
  • posiadać Profil Kandydata na Kierowcę (pobiera się w Urzędzie lub Starostwie)

 

KURS PRAWA JAZDY

Kurs prawa jazdy obejmuje 30 godziny teorii i 20 godzin jazdy. W przypadku, gdy kandydat posiada prawo jazdy kat. A2 to obejmuje go tylko 10 godzin zajęć praktycznych (bez teorii), a posiadając jedynie kat. A1 obejmuje go pełne 20 godzin zajęć praktycznych, ale również bez części teoretycznej.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykorzystującej komputer i specjalistyczne oprogramowanie potocznie zwane e -learningiem. Do zalet e-learningu należy:

  • dostęp do wiedzy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • szkolenia odbywają się indywidualnym tokiem
  • samodzielne wybranie przez kursanta preferowanego formatu dostarczenia wiedzy, czyli kursant decyduje, czy słucha lektora, czy czyta tekst, czy np. ogląda film

oraz pakiet najlepszych dostępnych na rynku materiałów dydaktycznych (podręcznik oraz dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami).

Z powodu COVID-19 każdy uczestnik kursu przychodzi na zajęcia praktyczne (jazdy) z własnym kaskiem.

Aktualny cennik kursów znajdziesz tutaj.

 

SZKOLENIE

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor! Dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której pracują najlepsi instruktorzy. Są to pasjonaci motocykli, którzy na co dzień sami poruszają się jednośladami i uczestniczą w licznych szkoleniach z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Nasi instruktorzy to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są rzetelni, cierpliwi, sympatyczni i bezstresowo przygotują Cię zarówno do egzaminu praktycznego jak i do samodzielnego umiejętnego poruszania się w ruchu drogowym!

Zajęcia praktyczne odbywają się na takim samym pojeździe jak na egzaminie państwowym (YAMAHA MT07).

 

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO ROZPOCZĘCIA KURSU:


- Numer Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)*,

- Dowód osobisty,

- Dotychczasowe prawo jazdy (jeśli się takie posiada);


 * PKK wydawany jest przez wydział komunikacji właściwy ze względu na adres zameldowania. Do otrzymania PKK niezbędne jest złożenie w wydziale stosownego wniosku, dołączenie orzeczenia lekarskiego na odpowiednim druku do prawa jazdy, 1 fotografii oraz posiadania przy sobie do wglądu dowodu osobistego i dotychczasowego prawa jazdy, jeśli się takie posiada. PKK wydawany jest przez urząd bezpłatnie w tym samym dniu lub w terminie 1-2 dni roboczych.

Szybki kontakt