NAUKA JAZDY TURBO

kluczyk ...spełnij swoje marzenie i przekręć kluczyk ze swoim prawem jazdy! b ...znami łatwo i szybko zdasz ezgamin! c ...ciężkie pojazdy, lekkie egzaminy na prawo jazdy! a ...poczuj prawdziwą wolność na motorze! d ...to właśnie dzięki Tobie przyszli pasażerowie poczują się bezpiecznie!

.

Rozpoczęcie kursu prawa jazdy!

Zapisy telefoniczne w godz. 12-20

lub w biurze:  pon, pt. godz. 17-19 oraz śr. godz. 12-14

E-lerning, podręcznik oraz płyta CD z testami GRATIS!!!

Kurs teoretyczny nawet w 2 dni !!!


.

grafika

Co nowego?

Zobacz jak wygląda nowy egzamin na placu manewrowym na kat. A, A1, A2 !!! 

 


 

czytaj więcej

 

grafika

Dlaczego my?

OSK Turbo to gwarancja profesjonalnego i bezstresowego szkolenia w miłej atmosferze!
czytaj więcej

KAT. B1

Aktualny cennik kursów znajdziesz tutaj.

Osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii B1, mogą prowadzić czterokołowce oraz motorowery i czterokołowce lekkie. Szesnastolatek może zasiąść za kierownicą pojazdu do przewozu osób o masie własnej nie większej niż 400 kg lub pojazdu do przewozu towarów o masie własnej nie większej niż 550 kg. Maksymalna moc silnika w takim aucie to 15 kW (20 KM).

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  •  ukończone 16 lat  (kurs nauki jazdy można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku)
  • odpowiedni stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem lekarskim
  • zgoda rodziców (jeżeli kandydat nie ma ukończonych 18 lat)
  • posiadać Profil Kandydata na Kierowcę (pobiera się w Urzędzie lub Starostwie)

 

KURS PRAWA JAZDY

Kurs prawa jazdy obejmuje 30 godziny teorii i 30 godzin jazdy. Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykorzystującej komputer i specjalistyczne oprogramowanie potocznie zwane e -learningiem. Do zalet e-learningu należy:

  • dostęp do wiedzy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • szkolenia odbywają się indywidualnym tokiem
  • samodzielne wybranie przez kursanta preferowanego formatu dostarczenia wiedzy, czyli kursant decyduje, czy słucha lektora, czy czyta tekst, czy np. ogląda film

Każdy kursant otrzymuje od nas bezpłatnie pakiet najlepszych dostępnych na rynku materiałów dydaktycznych (podręcznik oraz płytka CD z nowymi testami).

 

SZKOLENIE

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy z Warszawy i okolic - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, sympatyczni i bezstresowo przygotują Cię zarówno do egzaminu praktycznego jak i do samodzielnego poruszania się w ruchu drogowym!

Zajęcia praktyczne odbywają się na pojeździe Daihatsu Cuore (tym autem będziesz zdawał egzamin państwowy!).

 

EGZAMIN

Egzamin państwowy odbywa się na pojeździe na którym szkolony jest kursant. Koszt podstawienia i udziału samochodu w egzaminie wynosi 40 zł/h a minimalny czas wynosi 3 godziny. Dla kursantów naszego ośrodka przy pierwszym egzaminie samochód wypożyczany jest BEZPŁATNIE!!!

 

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO ROZPOCZĘCIA KURSU:


- Numer Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)*,

- Dowód osobisty,

- Dotychczasowe prawo jazdy (jeśli się takie posiada);


 * PKK wydawany jest przez wydział komunikacji właściwy ze względu na adres zameldowania. Do otrzymania PKK niezbędne jest złożenie w wydziale stosownego wniosku, dołączenie orzeczenia lekarskiego na odpowiednim druku do prawa jazdy, 1 fotografii oraz posiadania przy sobie do wglądu dowodu osobistego i dotychczasowego prawa jazdy, jeśli się takie posiada. PKK wydawany jest przez urząd bezpłatnie w tym samym dniu lub w terminie 1-2 dni roboczych.

Formularz kontaktowy

 
Szybki kontakt