NAUKA JAZDY TURBO

c ...ciężkie pojazdy, lekkie egzaminy na prawo jazdy! d ...to właśnie dzięki Tobie przyszli pasażerowie poczują się bezpiecznie!

.

Rozpoczęcie szkolenia!

 

 

Kwalifikacji Wstępnej oraz KW Przyspieszonej

na kat. C, CE, D, DE

Szkolenie okresowe - zapisy telefoniczne

tel. 501434000

 


Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca

 

/cennik oraz promocje dostępne tutaj/


Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca:

dotyczy osób poniżej 21 lat w przypadku kat.C oraz 24 lat w przypadku kat.D. Szkolenie można odbyć przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy. Osoby, które uzyskają świadectwo kwalifikacji mogą przystąpić do kursu prawa jazdy oraz egzaminu państwowego danej kategorii prawa jazdy już w wieku od 18 lat (kat. C) oraz od 21 lat (kat. D).

 

Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca dla prawa jazdy kat. C, C+E, C1 i C1+E

Kierowca, który uzyskał Kwalifikację Wstępną dla prawa jazdy kat. D, D+E, D1 i D1+E i zamierza wykonywać przewozy pojazdami kat. C, C+E, C1 i C1+E, zobowiązany jest odbyć kurs kwalifikacyjny w ramach Kwalifikacji Wstępnej Uzupełniającej dla kat. prawa jazdy kat. C, C+E, C1 i C1+E.
 

Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca dla prawa jazdy kat. D, D+E, D1 i D1+E

Kierowca, który uzyskał Kwalifikację Wstępną dla prawa jazdy kat. C, C+E, C1 i C1+E i zamierza wykonywać przewozy autokarami osób, zobowiązany jest odbyć kurs kwalifikacyjny w ramach Kwalifikacji Wstępnej Uzupełniającej dla kat. prawa jazdy kat. D, D+E, D1 i D1+E. 

 

Kurs obejmuje:

1) Część teoretyczną - 65h

2) Zajęcia w ruchu drogowym /w trasie/ - 5h (zajęcia prowadzone indywidualnie)

 

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!
tel. 501434000


Szybki kontakt