NAUKA JAZDY TURBO

kluczyk ...spełnij swoje marzenie i przekręć kluczyk ze swoim prawem jazdy! b ...znami łatwo i szybko zdasz ezgamin! c ...ciężkie pojazdy, lekkie egzaminy na prawo jazdy! a ...poczuj prawdziwą wolność na motorze! d ...to właśnie dzięki Tobie przyszli pasażerowie poczują się bezpiecznie!

.

Rozpoczęcie kursu prawa jazdy!

.

Zapisy: telefoniczne w godz. 13-19


E-lerning, podręcznik oraz wszystkie testy GRATIS!!!

Kurs teoretyczny nawet w 2 dni !!!

 


.

.

Rozpoczęcie szkolenia!

 

Kwalifikacji Wstępnej oraz KW Przyspieszonej

na kat. C, CE, D, DE

Szkolenie okresowe - zapisy telefoniczne

 

 


grafika

Dlaczego my?

OSK Turbo to gwarancja profesjonalnego i bezstresowego szkolenia w miłej atmosferze!
czytaj więcej

Kat. D

/cennik oraz promocje dostępne tutaj/


Prawo jazdy kat. D uprawnia do kierowania autobusem, zespołem pojazdów złożonym z autobusu i przyczepy lekkiej, ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej, pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

 

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  • ukończone 24 lata lub 21 lat w przypadku kandydatów, które ukończyły kwalifikację wstępną w zakresie przewozu rzeczy (kurs nauki jazdy można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku),
  • posiadać prawo jazdy kategorii B lub kategorii C
  • przejść badanie psychologiczne
  • odpowiedni stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem lekarskim
  • posiadać Profil Kandydata na Kierowcę (pobiera się w Urzędzie lub Starostwie)

 

KURS PRAWA JAZDY

Kurs prawa jazdy dla osoby posiadającej już kat. C obejmuje 20 godzin teorii i 40 godzin jazdy (60 godzin jazdy dla kandydata który posiada tylko kategorię B).  Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykorzystującej komputer i specjalistyczne oprogramowanie potocznie zwane e-learningiem.

Do zalet e-learningu należy:

  • dostęp do wiedzy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • szkolenia odbywają się indywidualnym tokiem
  • samodzielne wybranie przez kursanta preferowanego formatu dostarczenia wiedzy, czyli kursant decyduje, czy słucha lektora, czy czyta tekst, czy np. ogląda film

Każdy kursant otrzymuje od nas bezpłatnie pakiet najlepszych dostępnych na rynku materiałów dydaktycznych (podręcznik oraz dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami).

Zajęcia praktyczne odbywają się na pojeździe Renault Iliade RTX.

Aktualny cennik kursów znajdziesz tutaj.

 

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO ROZPOCZĘCIA KURSU:


- Numer Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)*,

- Dowód osobisty,

- Dotychczasowe prawo jazdy;


 * PKK wydawany jest przez wydział komunikacji właściwy ze względu na adres zameldowania. Do otrzymania PKK niezbędne jest złożenie w wydziale stosownego wniosku, dołączenie orzeczenia lekarskiego na odpowiednim druku do prawa jazdy, badania psychologicznego (psychotechnika) na odpowiednim druku do prawa jazdy, 1 fotografii oraz posiadania przy sobie do wglądu dowodu osobistego i dotychczasowego prawa jazdy. PKK wydawany jest przez urząd bezpłatnie w tym samym dniu lub w terminie 1-2 dni roboczych.

Szybki kontakt