NAUKA JAZDY TURBO

.

Rozpoczęcie kursu prawa jazdy!

.

Zapisy: telefoniczne w godz. 12-20

lub w biurze

pon. godz. 18-19,  śr. godz. 13-15,  pt. godz. 16-18


E-lerning, podręcznik oraz płyta CD z testami GRATIS!!!

Kurs teoretyczny nawet w 2 dni !!!


.

grafika

Kim jesteśmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO istnieje od 2003 roku. Nasze biuro mieści się w dzielnicy Wawer...

czytaj więcej

nauka jazdy warszawa, prawo jazdy warszawa, kurs prawa jazdy warszawa

Dlaczego my?

OSK TURBO TO ROFESJONALNE I BEZSTRESOWE SZKOLENIE W MIŁEJ AMOSFERZE!

Korzystając z naszych usług otrzymujesz:

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
    Rozumiemy, że każdy jest inny i staramy się sprostać wymaganiom każdego naszego klienta. Możliwość spłaty ceny kursu zarówno w całości jak i w nieoprocentowanych ratach, dostosowanie częstotliwości odbywanych jazd do możliwości poszczególnych naszych kursantów oraz umożliwienie zawieszenia szkolenia i kontynuowania nawet po długim czasie ma na celu ułatwienie nauki w naszym ośrodku.
  • Korzystną i gwarantowaną cenę
    Płacisz wyłącznie za realną wartość usługi, a nie za koszty utrzymania biura w centrum miasta, 2 recepcjonistki w holu, marmury na ścianach, reklamę itp. Nie podnosimy cen podczas trwania kursu! Masz pewność, że ukończysz kurs według wcześniej ustalonych zasad i cen.
  • Szkolenie wysokiej jakości
    Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenia, aby nasi kursanci byli zadowoleni z poziomu nauczania w naszym ośrodku. Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi, profesjonalni, cierpliwi  instruktorzy oraz kadra wykładowców z Warszawy i okolic. To osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, sympatyczni i bezstresowo przygotują Cię zarówno do egzaminu praktycznego jak i do samodzielnego poruszania się w ruchu drogowym!

Formularz kontaktowy

 
Szybki kontakt